Novinky


Novinky parkovanie Martin
Možno ste si už všimli, že pri vychádzaní z parkovacej zóny ste po zaplatení parkovacieho poplatku dostali od obsluhy parkovacej rampy aj niečo navyše – papierový mobil. Hoci sa z neho nikam nedovoláte, nájdete na ňom postup, ako sa bezplatne zaregistrujete na bezplatný odber SMS správ od mesta Martin.
Dni mesta Martin: Zajtra zaparkujete zadarmo
Už sa stalo tradíciou, že počas Dní mesta sa v centre Martina nevyberá parkovné. Nebude to inak ani tento rok, to znamená, že v piatok 21. júna zaparkujete v centre zadarmo.
Martin (31. máj 2013) – Od pondelka 3. júna môžu návštevníci centra mesta Martin parkovať prvú hodinu zdarma. Táto možnosť sa týka parkovísk priamo susediacich s pešou zónou na ulici Moskovskej a Námestí SNP.
Novinky parkovanie Martin
Poznáte ten pocit keď sa niekde ponáhľate a nemôžete zaparkovať? Bolo by možné nájsť si v centre kedykoľvek miesto keby sa neplatilo za parkovanie? Hlasujte na tejto stránke v ankete o výhodách a nevýhodách plateného parkovania.
Anketa o parkovaní v Martine
Urobili sme si anketu medzi pracovníkmi prevádzok v centre mesta ako vnímajú problémy s parkovaním oni a tiež ich zákazníci. Tu sú výsledky....